Delphi szoftverfejlesztő

Magyar tulajdonú, több mint 25 éve sikeres és stabil hátteret biztosító, mintegy 300 munkatárssal rendelkező vállalat számára keresünk kollégát.

Partnerünk a magyar piacon egyedülállóan összetett stratégiai HR informatikai szoftverekkel van jelen, melyeket nagyvállalati és kkv ügyfeleik, illetve központi közigazgatási szervek, önkormányzatok és oktatási intézmények számára kínálnak. Magasan képzett szakembereiknek köszönhetően a cég mára piacvezető szerepet tölt be saját területén Magyarországon. Büszkék arra, hogy magyar tulajdonú vállalkozásként sikerült mindezt elérniük, biztosítva, hogy értéknövelt megoldásaikkal partnereik gyorsabban és költséghatékonyabban érhessék el céljaikat.

Rendszereik továbbfejlesztéséhez, illetve optimalizálásához keresnek most 12 fős Delphi-csapatukba Delphi fejlesztő szakembert, aki szeretne részese lenni egy komplex stratégiai informatikai megoldás készítésének. Olyan jelölt lehet ideális a pozícióra, aki releváns szakmai tapasztalatai mellett részt vett olyan szoftverek vagy többrétegű, összetett alkalmazások fejlesztésében, ami HR, vállalatirányítási vagy ügyviteli folyamatokhoz kapcsolódik. Nagyra értékeli a stabil és kiszámítható, ugyanakkor szakmai fejlődés iránt elhivatott környezetet, és szereti a munkája kézzelfogható eredményét, illetve hasznosságát látni.

Feladatok:

  • Többrétegű humánügyviteli rendszerek fejlesztése ügyféligények, specifikációk és architektúra tervek alapján
  • Önálló tervezési- és fejlesztési feladatok elvégzése
  • Bér és számfejtéshez, illetve HR-hez kapcsolódó modulok fejlesztés, javítása, jogszabályi követése
  • Egyedi interface modulok/programok fejlesztése kliensek kérései alapján
  • Hibakeresés és javítás, verziókezelés
  • Meghatározott minőségi követelmények betartása
  • Fejlesztői dokumentációk elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása
  • Kommunikáció a kapcsolódó szakterületekkel

Elvárások:

  • Minimum 4 év szoftverfejlesztői gyakorlat (lehetőleg vállalati ügyviteli rendszerek fejlesztése területén)
  • Delphi magasfokú ismerete
  • MS SQL és Oracle adatbázisok adminisztrációja terén szerzett tapasztalat
  • Erős SQL-tudás
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Folyamatszemlélet
  • Ügyfélorientált attitűd

Előnyt jelent:

  • Kifejezetten humánügyvitel területen szerzett ismeretek
  • Gazdasági és/vagy vállalati humán erőforrás menedzsment folyamatok ismerete
  • Vékony kliens, és Web-es alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • HTML, CSS, Classic ASP, JavaScript, jQuery ismerete
  • C#, .NET, WCF, Angular ismerete
  • MS Visual Studio ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:

  • Munkavégzés magasan képzett csapat tagjaként egy elismert, stabil vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség (.NET, C# irányba), komplex rendszerekkel zajló munkavégzés
  • Részvétel hosszútávú termékfejlesztési projektben
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Mindehhez pedig versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest