Junior stratégiai menedzsment tanácsadó

Magasan képzett szakértőkből álló, kiváló referenciákkal és igen szerteágazó ügyfélkörrel rendelkező menedzsment tanácsadó cég junior tanácsadó kollégával bővülne.

Megbízónk egy olyan elismert szakemberekből álló tanácsadó cég, aki nagyvállalati ügyfeleit és a közszféra szereplőit segíti abban, hogy innovatív úton fejlődjenek és iparági versenyelőnyhöz jussanak. A vállalat szoros együttműködésben ügyfeleivel segíti őket a stratégia megalkotásától kezdve, a változások tervezésén és menedzselésén át, a nemzetközi IT technológiák és megoldások alkalmazásában és testreszabásában, egészen a változások szervezeti integrálásáig.

Olyan junior tanácsadó kollégával szeretnének bővülni, aki érdeklődik a mai informatikai technológiák, trendek és azok adaptálhatósága iránt, kíváncsi arra, hogy a mai vezető magyar vállalatok felsővezetőinek milyen célkitűzései vannak, azokat hogyan lehet megvalósítani és a változásokat menedzselni. Nem ismeretlenek számára a következő kifejezések: stratégiai menedzsment, projekt-, program-, vagy portfóliómenedzsment, szervezet-, és működésfejlesztés, szervezeti transzformáció, IT rendszer tervezés és bevezetés szakértői támogatása.

A leendő kolléga csatlakozhat egy olyan csapathoz, ahol a gyakorlatban kamatoztathatja elméleti tudását, mentorok segítségével és nívós projektmunka által elsajátíthatja a tanácsadó szakmát, annak szépségeivel és kihívásaival együtt. Emellett karrierjét megalapozhatja egy támogató közegben, ahol a siker közös érdem, és a jó munkát elismerik. Kifejezetten testhezálló a lehetőség olyan life-long-learning szemléletű, tanácsadói attitűddel rendelkező fiatal szakembereknek, akik hosszútávú lehetőséget keresnek és szeretnének változatos projekteken dolgozni.

Feladatok:

  • Különböző szektorokból (telco, energetika, bank, stb.) kikerülő ügyfelekkel zajló megbeszéléseken való közreműködés, azokról összefoglaló/emlékeztető dokumentum írása
  • Aktív részvétel a projektek szakmai megvalósításában (például szervezeti transzformációra, fejlesztési koncepciók definiálására, adatvezért működéshez kapcsolódó programdefiníció létrehozására, IT szervezeti fejlesztésre, portfólió irányítási keretrendszer kialakítására irányuló projektekben)
  • Projekt termékek definiálása és elkészítése – vezetői prezentáció, összefoglaló dokumentumok elkészítése a projekt során, részvétel a koncepció és megvalósítási roadmap kidolgozásában
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás az senior kollégák és account managerek támogatása mellett
  • Szakmai-üzleti ajánlatok elkészítése (szakmai-, pénzügyi-, erőforrástervezés)
  • Hozzájárulás a belső tudásanyagok folyamatos bővítéséhez

Elvárások:

Junior szinten 0,5-3 év közötti tapasztalattal lehet csatlakozni a csapathoz.

  • Szakirányi felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok (gazdasági/informatikai/műszaki területen)
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Folyamatos megújulás képessége – life-long learning szemlélet
  • Tanácsadói attitűd
  • Projektorientáltság, projektszemlélet
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Jártasság a technológiai-, gazdasági-, és menedzsment területeken
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Fogékonyság az informatika iránt

Amit a megbízónk kínál:

  • Innovatív, piacvezető csapatban való munkavégzés
  • Komoly személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakörnyezet
  • Különböző iparágak megismerésének lehetősége tanácsadóként
  • Új generációs szakmai megoldások megismerése, a bevezetésükben való részvétel
  • Komoly szakmai és módszertani szabadság a munka során
  • Részvétel szakmai konferenciákon, tréningeken

Munkavégzés helye:

Budapest