Product Owner

A piacon több, mint 10 éves múlttal rendelkező, 50 fős, minőségi, egyedileg testreszabott szoftverek fejlesztésével foglalkozó informatikai vállalat vár csapatába belsős Product Owner szakembert.

Partnerünk folyamatosan szem előtt tartva a minőséget, az igényeket és a trendeket, olyan rendszereket épít, melyekkel jelentősen megkönnyítik ügyfeleik üzleti tevékenységét (akik között bankok, energetikai piac szereplői, kereskedelmi cégek és közművek egyaránt találhatóak). A piac állandóan változó igényeire a lehető leggyorsabb és leghatékonyabb megoldásokat keresve dolgoznak, az alapításuk óta töretlen növekedéssel. Köszönhetik ezt szakmai tudásuk mellett annak is, hogy a projekteket mindig szabad erőforrásaik függvényében vállalják el, és korrekt, őszinte üzletpolitikát folytatnak. Büszkék rá, hogy az első Platinum Liferay partnerré váltak a közép-európai piacon, jelezve komoly szakmai értéküket és egyben elkötelezettségüket is a gyártó felé. A világ vezető platformját a NASA, vagy a US Army és a legnagyobb bankok választották eddig. A projektek kivitelezési módszertanaként a Scrum keretrendszert alkalmazzák, ugyanakkor mindig az adott probléma megoldására leginkább alkalmas agilis eszközt használva.

A csapatba olyan Product Owner kollégát várnak szívesen, akinek van már több Scrum alapján történt fejlesztési projekt a háta mögött, érdeklődik a Liferay nagyvállalati portálfejlesztés iránt, illetve szívesen dolgozna egy transzparens, folyamatosan fejlődő és megújuló csapatban, ahol már két éve tisztán agilis módszertan mentén zajlik a munka.

 Feladatok:

  • 4-5 fős scrum csapatok támogatása Product Ownerként az agilitás eszközeivel
  • Agilis folyamatok, szabályok figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a megvalósítandó üzleti folyamatok és igények pontos megértése, átfordítása a fejlesztők felé
  • Product Backlog meghatározása és priorizálása
  • 1 hetes sprintek menedzselése
  • Fejlesztői csapattal és a Scrum Masterrel való szoros együttműködés
  • Igény esetén ügyféloldali PO betanítása

 Amit a cég kínál:

  • Magas szintű agilis környezet
  • Tapasztalt, ugyanakkor tanulni vágyó munkatársak
  • Izgalmas projektek, jól megválogatott, érdekes ügyfelek
  • Napi szintű fejlődés, tanulás
  • Tapasztalt, nagytudású kollégák
  • Jó hangulatú csapat és iroda (jó megközelíthetőséggel, de mégis zöldebb övezetben)
  • Rugalmas munkavégzés térben és időben
  • Kreatív csapatépítő események

 Elvárások:

  • Agilis szoftverfejlesztési projekteken szerzett tapasztalat (minimum 2 év)
  • Scrum módszertan alapos ismerete és magabiztos alkalmazása
  • Felhasználói élmény fontosságának szem előtt tartása
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (külföldi ügyfelekkel zajló projekteken való munkavégzés képessége)
  • Proaktív, energikus és empatikus személyiség
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó
  • Jó rendszerező- és szervező képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület