Szenior projektmenedzser (banki tanácsadási területen)

Stabil hátterű informatikai és üzleti tanácsadó cég, mely több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon, bankinformatikában jártas, IT projektvezető tapasztalattal rendelkező szenior szakembert keres.

Fő tevékenységként vállalatirányítási rendszerek, SAP, üzleti intelligencia rendszerek bevezetésével, illetve pénzintézeti informatikai tanácsadási szolgáltatásokkal, egyedi fejlesztésekkel és az ezekhez kapcsolódó üzleti környezet kialakításával foglalkoznak. Csapatukra kifejezetten jellemző, hogy a legtöbb esetben nagyvállalati informatikai architektúrákkal összekapcsolva a stratégiára összpontosító megoldásokat kínálnak.

2015 elején kezdték el kiépíteni – az azóta jelentős eredményeket elért – banki tanácsadási üzletágukat, mely jelenleg már több, mint 60 főből áll. Bővülő csapatukba keresünk bankinformatikában jártas, több éves IT projektvezető tapasztalattal rendelkező szakembert, aki szeret nagy önállósággal irányítani informatikai projekteket. Alkalmazotti és szerződéses együttműködés is szóba jöhet a hosszútávú együttműködés során, a projektek lefutása pedig jellemzően fél-másfél év. Kiváló lehetőség olyan szakemberek számára, akik szívesen dolgoznak változatos projekteken, amelyek mindig újabb és újabb szakmai kihívásokat kínálnak számukra.

Feladatok:

  • Banki informatikai projektek teljeskörű menedzselése (core banki projektek, GDPR, PSD2, hitelregisztráció, Digitalizáció, Mobilbank, Netbank, IFRS)
  • Projektek koordinálása, a különböző üzleti területekről érkező kollégák, csapattagok munkájának ellenőrzése, irányítása
  • Projektcélok megvalósulásának biztosítása
  • A projekt minden egyes fázisának szakszerű kivitelezésének biztosítása
  • Projektek időben történő, minőségi leszállítása, a költségvetés keretein belül
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Projektdokumentáció

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (IT / közgazdasági vagy műszaki menedzser)
  • Minimum 5 év projektvezetői tapasztalat pénzügyi intézményekben alkalmazásfejlesztési projekteken
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Erős tárgyalási készség
  • Nagyfokú önállóság

Előnyt jelent:

  • Több éves fejlesztői múlt és/vagy néhány év elemző, IT üzleti elemző szakmai tapasztalat
  • Banki környezetben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Sokoldalú szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés
  • Szakmai megbecsülés
  • Piaci átlag feletti javadalmazási rendszer

Munkavégzés helye:

Budapest