Szenior projektmenedzser (banki tanácsadási területen)

Stabil hátterű informatikai és üzleti tanácsadó cég, mely több, mint 15 éve van jelen a magyar piacon, bankinformatikában jártas, IT projektvezető tapasztalattal rendelkező szenior szakemberrel bővülne.

Egyik üzletáguk vállalatirányítási rendszerekkel, SAP tanácsadással, fiatalabb, igen gyorsan fejlődő másik üzletáguk pedig  pénzintézeti informatikai tanácsadási szolgáltatásokkal, egyedi fejlesztésekkel és az ezekhez kapcsolódó üzleti környezet kialakításával foglalkozik. Csapatukra kifejezetten jellemző, hogy a legtöbb esetben nagyvállalati informatikai architektúrákkal összekapcsolva a stratégiára összpontosító megoldásokat kínálnak. Egyik erősségük az üzleti intelligencia rendszerekkel kapcsolatos szakértő tanácsadás, rendszerkialakítás és -bevezetés.

Jelenleg körülbelül 60 fős pénzintézeti/banki tanácsadási üzletáguk fogadna szívesen új kollégát. Ideális lehetőség ez olyan bankinformatikában jártas, több éves IT projektvezető tapasztalattal rendelkező szakembereknek, akik szeretnék tovább bővíteni tapasztalatukat nagy presztízsű projekteken és szívesen dolgoznak nagy önállósággal, de mégis egy szakmai támogatást biztosító csapattal a hátuk mögött.

Alkalmazotti és szerződéses együttműködés is szóba jöhet a hosszútávú együttműködés során, a projektek lefutása pedig jellemzően fél-másfél év. Kiváló lehetőség olyan szakemberek számára, akik szívesen dolgoznak változatos projekteken, amelyek mindig újabb és újabb szakmai kihívásokat kínálnak számukra.

Feladatok:

  • Banki informatikai projektek teljeskörű menedzselése a bankszektort megmozgató hot topic-ok menétn (core banki projektek, GDPR, PSD2, hitelregisztráció, digitalizáció, Mobilbank, Netbank, IFRS, stb.)
  • Projektek koordinálása, a különböző üzleti területekről érkező kollégák, csapattagok munkájának ellenőrzése, irányítása
  • Projektcélok megvalósulásának biztosítása
  • A projekt minden egyes fázisának szakszerű kivitelezésének biztosítása
  • Projektek időben történő, minőségi leszállítása, a költségvetés keretein belül
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Projektdokumentáció

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (IT / közgazdasági vagy műszaki menedzser)
  • Minimum 5 év projektvezetői tapasztalat pénzügyi (elsősorban banki) intézményekben
  • Alkalmazásfejlesztési projekteken szerzett tapasztalat (!)
  • Magabiztos angol nyelvtudás, mely üzleti környezetben, menedzsment tagokkal szóban kommunikálva is megállja a helyét
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Erős tárgyalási készség
  • Nagyfokú önállóság

Előnyt jelent:

  • Több éves fejlesztői múlt és/vagy néhány év elemző, IT üzleti elemző szakmai tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Sokoldalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Önálló munkavégzés, rugalmas időbeosztás
  • Szakmai megbecsülés, partneri kapcsolatok
  • Válogatott szakértői gárda
  • Emberarcú vállalat, nem pedig body shopping cég
  • Piaci átlag feletti kereseti lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest (iroda: XI. kerület, ügyfelek: elszórva Budapesten)