Recruitment Sourcer

Érdekel a toborzás-kiválasztás világa?
Szívesen és asszertíven tudsz kommunikálni másokkal?
Lelkesen veted bele magad az új feladatokba?
Szeretnél egy olyan helyet, ahol folyamatosan tudsz fejlődni?
Ha a kérdéseinkre IGEN a válaszod, csatlakozz csapatunkhoz!

Jelenleg hét fős tanácsadó cégként többek között informatikai, pénzügyi-gazdasági pozíciókon dolgozunk stabil, hosszú távú együttműködések mentén olyan ügyfeleknek, akik a KKV és a nagyvállalati szektorból kerülnek ki (10-től 1200 fős létszámmal rendelkező vállalatok). Olyan kollégát keresünk, akinek támogatásával továbbépíthetjük meghatározó jelenlétünket az IT piacon – olyan tanácsadókként, akik mind Recruitmentben, mind Employer Brandingben partnerei tudnak lenni a hazai piacon mozgó szakembereknek és vállalatoknak.  Az fogja jól érezni magát nálunk, aki professzionális szinten szereti végezni a munkáját, és ezért hajlandó is tenni. Szeretne a jövőben valódi tanácsadóvá válni, akihez nem csak konkrét álláskereséskor lehet fordulni, hanem karriertanácsadás keretében is segíti a szakembereket, mert tudja, hogy a bizalmi kapcsolatok kiépítése a siker elengedhetetlen feltétele.

Amit kínálunk:

  • összetartó, támogató, családias hangulatú csapat
  • visszajelzésen alapuló munkahelyi kultúra, folyamatos mentori segítség
  • a szakma fortélyainak elsajátítása, rendszeres belső tudásmegosztás és képzési alkalmak
  • részvétel informatikai, illetve valamennyi gazdasági fókuszú, változatos keresési projektekben
  • folyamatos fejlődési lehetőség a személyes érdeklődés és az egyéni adottságok mentén
  • nagyfokú önállóság, amennyiben ahhoz felelős munkavégzés kötődik
  • versenyképes juttatási csomag

A leendő kolléga feladatai:

  • a tanácsadókkal együttműködve keresési projektekben való aktív részvétel (eleinte elsősorban Sourcing feladatok, de fejlődés és tapasztalat megszerzése mentén továbblépés az end-to-end toborzás irányába)
  • potenciális jelöltek felkutatása (külső és belső adatbázisok használata, social networking, market-mapping, boolean search, X-ray, direkt hívás, stb.)
  • szakemberek alapos telefonos előszűrése, információk rögzítése, értékelése, tanácsadókkal egyeztetve interjúk leszervezése
  • személyes interjúkon való részvétel, jegyzetek készítése, megfigyelés mellett interjú-kérdések önálló feltétele
  • riportkészítésben való aktív közreműködés
  • szakemberekkel történő kapcsolattartás, informálásuk a folyamattal kapcsolatban
  • folyamatok precíz adminisztrálása, változások dokumentálása
  • részvétel belső folyamat- és termékfejlesztési projektekben
  • bekapcsolódás a belső-külső továbbképzési folyamatokba (belső tréningek, tudásmegosztó alkalmak, online képzések, külső tréningek látogatása)
  • Employer Branding üzletág megismerése, munka kölcsönös támogatása

A mi definíciónk a munkakörrel kapcsolatban:

  • Úgy gondoljuk, hogy az eredményes munka feltétele, hogy egy nyelvet tudj beszélni a jelöltekkel! Ugyanúgy kövesd a technológiai újdonságokat, ahogy az IT (vagy gazdasági) szakemberek teszik, hogy egy-egy munkakörrel kapcsolatosan hitelesen tudj válaszolni az alapvető szakmai jellegű kérdésekre.
  • Fontos, hogy mielőbb tudd hitelesen képviselni saját magad a szakmai helyzetekben, akár rendezvényeken is, és értsd, hogy miért fontos egyfajta értékesítő hozzáállás a Recruitmentben is. Már rögtön az első fázisban, egy telefonos beszélgetés során tudnod kell minél több releváns információt átadni és a bizalmat megalapozni.
  • Ne csak kitartó legyél, de tudd kezelni a monoton feladatokat is.
  • Legyen benned törekvés, hogy valóban megismerd az ügyfelek belső működését, szervezeti kultúráját. Pontosan értsd, hogy a szakmai szempontokon túl ki illik hozzájuk, és tudj érdemi párbeszédet kialakítani velük.
  • De az sem gond, ha eddig még nem ástad mélyen bele magad az IT piaci sajátosságokba, a lényeg, hogy legyen Benned hajlandóság és elhivatottság megismerni ezt a területet!

Néhány megfogható elvárás leendő kollégánkkal szemben:

  • folyamatban lévő vagy lezárt Msc vagy Bsc tanulmányok
  • heti legalább 20-30 óra vállalása
  • proaktív, kitartó személyiség
  • komoly érdeklődés az IT és információtechnológia iránt
  • magabiztos MS Office ismeret
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • social média felületek használata magasabb szinten
  • német nyelvtudás
  • Employer Branding iránti érdeklődés

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Déli pályaudvar környéke, A kategóriás irodaház III. emelete