Szenior adótanácsadó (ÁFA)

Megbízónk egy nemzetközi jelenléttel rendelkező, professzionális adózási szolgáltatásokat nyújtó cég széleskörű ügyfélkörrel.

Olyan adótanácsadó kollégát keresünk, aki karriercéljaiban a szakmai fejlődést szeretné előtérbe helyezni, inspirálja az önálló, felelősségteljes munkavégzés melyhez megbízónk a legjobb szakmai műhelyt és egy dinamikus és fiatalos csapatot kíván megadni.

Az ideális jelölt feladataira igényes szakember és alkalmas arra, hogy idővel akár több ember munkáját irányítsa. Szívesen dolgozik másokkal együtt, rendelkezik magabiztos kommunikációs képességekkel és a nemzetközi kapcsolatok ápolásához szükséges magas szintű angol nyelvtudással.

Főbb feladatok:

  • Tanácsadás általános forgalmi adó és egyéb, a vállalkozásokat érintő közvetett adók területén
  • Multinacionális cégekből álló ügyfélkörrel zajló munkavégzés bármilyen közvetett adózáshoz kapcsolódó kérdésben
  • Projektszemléletű működés, mely a kisebb kérdéstől akár több hetes munkákig terjedhet
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás; kreatív adózási megoldások közös kidolgozása
  • Fiatalabb csapattagok szakmai irányítása és tanítása, fejlődésük nyomonkövetése, valamint teljesítmény-értékelésükben való részvétel
  • A csapat munkájának erőforrás-tervezése és optimalizálása

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy jogi végzettség
  • Minimum 3-5 éves tapasztalat általános forgalmi adó területen
  • Adótanácsadásban szerzett tapasztalat nagyvállalati vagy tanácsadói környezetben
  • Stabil, magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban is (felsőfok/erős középfok)
  • Kezdeményezőkészség, csapatmunkában helytállás

Amit megbízónk kínál:

  • Tartalmas szakmai munkát, multinacionális és hazai ügyfelekkel egyaránt
  • Mind Magyarországon, mind külföldön rendszeres és színvonalas továbbképzéseket
  • Dinamikus és kiszámítható szakmai előmenetelt
  • Piacvezető fizetést, juttatásokat
  • Tervezhető munkaidőt

Munkavégzés helye:

Budapest