Szenior stratégiai menedzsment tanácsadó

Magasan képzett szakértőkből álló, kiváló referenciákkal és igen szerteágazó ügyfélkörrel rendelkező menedzsment tanácsadó cég szenior tanácsadó kollégával bővülne.

Megbízónk egy olyan elismert szakemberekből álló tanácsadó cég, aki nagyvállalati ügyfeleit és a közszféra szereplőit segíti abban, hogy innovatív úton fejlődjenek és iparági versenyelőnyhöz jussanak. A vállalat szoros együttműködésben ügyfeleivel segíti őket a stratégia megalkotásától kezdve, a változások tervezésén és menedzselésén át, a nemzetközi IT technológiák és megoldások alkalmazásában és testreszabásában, egészen a változások szervezeti integrálásáig.

Olyan szenior tanácsadó kollégával szeretnének bővülni, aki érdeklődik a mai informatikai technológiák, trendek és azok adaptálhatósága iránt, szeretné segíteni a különböző területeken tevékenykedő vezető magyar vállalatok felsővezetőit szakmai jártasságával, tapasztalata van a változásmenedzsmentben és megvalósításban. Több éves tapasztalattal rendelkezik az alábbi területek valamelyikén: stratégiai menedzsment, projekt-, program-, vagy portfóliómenedzsment, szervezet-, és működésfejlesztés, szervezeti transzformáció, komplex felsővezetői döntéstámogatási-, és menedzsmentrendszerek kialakításának koncepcionális tervezése (szervezet, folyamatok, IT rendszerkörnyezet) és/vagy implementáció szakmai támogatása.

A leendő kolléga egy olyan csapathoz csatlakozhat, ahol nívós projektmunkák során kamatoztathatja eddigi tudását, betekintést nyerhet több iparágba és folyamatos kihívásokkal szembesülhet. Emellett karrierjét egy támogató közegben építheti tovább, ahol a siker közös érdem, és a jó munkát elismerik. Kifejezetten testhezálló a lehetőség olyan life-long-learning szemléletű, tanácsadói háttérrel rendelkező szakembereknek, akik hosszútávú lehetőséget keresnek egy erős csapatban, szeretnének különböző iparági projekteken dolgozni és saját tudásuk folyamatos fejlesztése  mellett szívesen vállalnak szerepet a juniorabb szakemberek kinevelésében, mentorálásában.

Feladatok:

  • Különböző szektorokból (telco, energetika, bank, stb.) kikerülő ügyfelekkel való tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések menedzselése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, üzleti igények definiálása
  • Széles skálán mozgó projektek szakmai megvalósítása, feladatok szervezése, koordinálása
  • Projekt termékek definiálása, megtervezése és megvalósítása
  • Projektek minőségbiztosítása
  • Folyamatos szerződésmenedzsment és kommunikáció az ügyfelekkel a projekteredményekről/részeredményekről
  • Folyamatos együttműködés az ügyfél szakértői megvalósító csapatával
  • Szakmai-üzleti ajánlatok elkészítése (szakmai-, pénzügyi-, erőforrástervezés)
  • Projektdokumentáció elkészítése
  • Belső tudásanyagok folyamatos bővítése
  • Juniorabb kollégák szakmai mentorálása, támogatása

Elvárások:

Szenior szinten 3-7 év közötti menedzsment tanácsadási tapasztalattal lehet csatlakozni a csapathoz.

  • Szakirányi felsőfokú végzettség (gazdasági/informatikai/műszaki területen)
  • Legalább 1-3 év tapasztalat tanácsadók munkájának koordinálásában, people- és projektmenedzsmentben
  • Kiváló ügyfélkezelési készség
  • Kiváló kommunikációs készségek, határozott fellépés
  • Folyamatos megújulás képessége, élethosszigtartó tanulási személet
  • Tanácsadói háttér és igazi tanácsadói attitűd, tanácsadási filozófia megléte
  • Projektorientáltság, projektszemlélet
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Jártasság a technológiai-, gazdasági-, és menedzsment területeken
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Fogékonyság az informatika iránt
  • Terhelhetőség, felelősségteljes hozzáállás

Amit a megbízónk kínál:

  • Innovatív, piacvezető csapatban való munkavégzés
  • Komoly személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakörnyezet
  • Különböző iparágak mélyebb megismerésének lehetősége tanácsadóként
  • Új generációs szakmai megoldások megismerése, a bevezetésükben való aktív részvétel
  • Komoly szakmai és módszertani szabadság a munka során
  • Nem multi, hanem nyitott és csapatorientált környezet

Munkavégzés helye:

Budapest