Szenior tanácsadó – pénzügyi és számviteli tanácsadás területre

Legalább két év audit területen eltöltött idő után szeretnél váltani advisory területre?
Szeretnél egy valóban magas szaktudású, presztízs csapat részeként különböző iparágakból érkező ügyfeleket támogatni?
Ha IGEN a válaszod, eljött a váltás ideje!

A világ vezető pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó vállalata szenior tanácsadó pozícióba vár Téged! Nemzetközi ügyfélkörük által változatos projekteket és professzionális szakmai környezetet biztosítanak – több iparágban futó megbízásokkal.

Az elmúlt egy évben csapatuk jelentősen bővült, jelenleg 12 munkatárssal dolgoznak. A magas szintű szakmaiság miatt elsősorban szenior szintű kollégákkal működnek együtt.

Jelenleg S1, S2 és S3 szintre egyaránt csatlakozni lehet hozzájuk – már két év könyvvizsgálati tapasztalattól!

A szakértő csapat pénzügyi és számviteli tanácsadást biztosít különböző változások kezelésére, támogatást nyújtanak a beszámolók összeállításához, továbbá részt vesznek számviteli folyamatokban és ellenőrzésekben, IFRS-re / GAAP-re történő átállásban és az ezekhez kötődő rendszerek implementálásában.

Olyan területnek lehetsz a tagja, amely mind szakmailag, mind a személyes fejlődés szempontjából egyedülálló lehetőséget kínál a tapasztalatszerzésre és a karrierépítésre. Az elmúlt év kiemelt fejlődése mutatja, hogy egy igen feltörekvő, hosszú távú perspektívát kínáló csapat további nagyfokú fejlődésében vehetsz részt.

Mik lesznek a feladataid?

  • Elsősorban banki, telekommunikációs, energetikai, olajipari szektorhoz kapcsolódó IFRS / US GAAP harmonizációs projektekben való közreműködés
  • Számviteli standardok, rendszerek kialakítása és bevezetése
  • Részvétel regulatory reporting-hoz kapcsolódó megbízásokban
  • Ügyféligények felmérése, azok teljesítésének ütemezése, jelentések elkészítése, ügyfélelégedettség folyamatos fenntartása
  • A pénzügyi és számviteli változások folyamatos nyomonkövetése, a szakmai tudás naprakészen tartása

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 2-4 éves auditori, vagy tanácsadói szakmai tapasztalat
  • Szakirányú főiskolai végzettség (pénzügy, controlling, számvitel specializációval)
  • Analitikus szemléletmód

Előnyt jelent:

  • ACCA minősítés, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Számviteli tapasztalat IFRS-ben és/vagy US GAAP-ben
  • Nyitottság ügyfélkapcsolatok kiépítése iránt

Amit megbízónk kínál:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos, egyedi projektek
  • Előrelépési lehetőség
  • Kiemelt bérezés

Munkavégzés helye:

Budapest