Vezető SAP támogatási szakértő

SAP terén többéves tapasztalattal rendelkező, vezető munkatársat keresünk piacvezető műszaki kereskedelmi céghez.

Partnerünk egy két és fél évtizedes múltra visszatekintő, magyar tulajdonú, nemzetközi háttérrel és országos lefedettséggel rendelkező kereskedelmi vállalat. Több, mint 1000 munkatárssal, stabil, tőkeerős pénzügyi háttérrel és folyamatosan bővülő piaci jelenléttel. A leendő munkatárs egy nagy tempóban haladó szervezet részévé válhat, amelyben az IT fejlesztések abszolút előtérben vannak, jelentős változások zajlanak, így változatos projektek, pörgős munkatempó várja.

Olyan szakember számára lehet testhezálló a lehetőség, aki átfogó ismeretekkel rendelkezik vállalatirányítási rendszerek terén (ezen belül is SAP-val), érti és átlátja ezen rendszerek fő logikai összefüggéseit, kapcsolódásukat más rendszerekhez, esetleg vett már részt rendszer bevezetési projektekben is. Motiváló számára, hogy vezetőként részese lehet egy komplex folyamatokkal működő cég vállalatirányítási rendszerének (tovább)fejlesztésében és üzemeltetésében. Szívesen és jól kommunikál a felhasználókkal, a key userekkel és a külső tanácsadókkal, megérti és képes pontosan specifikálni az igényeket. Nem áll tőle távol a projektekben való gondolkodás, illetve munkavégzés, személyiségben pedig határozott és rendelkezik vezetői képességekkel, affinitással, hogy az SAP üzemeltetői csapat vezetőjeként helyt tudjon állni.

Az új kolléga feladatai:

  • 3 fős SAP szakértői-üzemeltetői csapat vezetése
  • SAP rendszer napi (éles) üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása, összefogása (elsősorban FI, CO, MM, SD modulok vonatkozásában)
  • A cég egyéb kereskedelmi rendszereinek megismerése, üzemeltetése, a kereskedelmi rendszerekhez kapcsolódó üzleti és szervezési feladatok ellátása
  • Üzleti folyamatok felmérése, fejlesztési projektek koordinációja, specifikációk kidolgozása és tesztelése, fejlesztési státuszok kezelése
  • Az alkalmazási rendszerek felhasználóinak folyamatos támogatása, segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében
  • Kapcsolattartás a key userekkel, a szoftver beszállítókkal, és a külső tanácsadókkal
  • Szakterületek közötti információáramlás biztosítása, hatékony belső kommunikáció elősegítése
  • Migrációs és átállási feladatok szervezése, végrehajtása
  • Szükséges dokumentációk elkészítése (folyamat, alkalmazás beállítások, specifikáció, tesztlap, programdokumentáció)
  • Jogosultsági javaslattétel
  • Kapcsolódó, nagy volumenű IT projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Informatikai vagy gazdasági területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete szakértői szinten (SAP ismeret elengedhetetlen!)
  • SAP SD-MM modulok vonatkozásában  key user szintnél mélyebb tudás
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat (például ERP szakértő, tanácsadó/belső SAP támogató)
  • Vezetői tapasztalat és/vagy erős vezetői affinitás
  • Adatbázis-kezelésben való jártasság
  • Magas szintű rendszerszemlélet
  • Határozott személyiség, vezetői affinitás
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • SAP FI, CO modulokban való jártasság
  • SAP bevezetési projektben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi vállalatnál szerzett tapasztalat, kereskedelmi folyamatok ismerete

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

A munkavégzés mindenképpen Veszprémhez kötött, viszont szívesen várnak az ország egyéb területéről is olyan jelentkezőket, akik nyitottak a Balatonhoz közeli költözésre.