Junior/Medior ABAP Fejlesztő

Ügyfelünk a magyar optikai piac vezető szereplője. Családias csapatukba keresünk egy legalább 1+ év szakmai tapasztalattal rendelkező ABAP fejlesztőt!

Feladatok:

  • SAP fejlesztések támogatása, koordinálása a Fejlesztési csoportvezető irányítása mellett
  • Kisebb SAP fejlesztések önálló elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a szervezet egyéb területeivel és külső fejlesztőkkel

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat SAP területen
  • SQL ismeret
  • ABAP ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Eredménycentrikus munkavégzés, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Proaktív hozzáállás
  • Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • BI/BW ismeret

Amit mi kínálunk:

  • Pozitív légkörű, modern irodát, szép környezetben
  • Folyamatosan fejlődő, a munkavállalói iránt elkötelezett vállalatot
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőséget
  • Rendszeres szakmai és csapatépítő programokat

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, heti 1 HO a próbaidő után