.Net Architect

Legalább 1-2 éves tapasztalattal rendelkező Architectet (.Net) keresünk ügyfelünk meglévő rendszereinek továbbfejlesztésére és új rendszerek tervezésére/fejlesztésére.

Ügyfelünk az alábbi területeken tölt be jelentős szerepet: rendszerek integrációja, oktatás, teljes körű IT biztonsági megoldások, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatások illetve alkalmazások fejlesztése.

Feladatok:

  • Tervezés, szoros együttműködés a fejlesztési vezetővel
  • Fejlesztők munkájának koordinálása/irányítása
  • Időnként részvétel a fejlesztésben

Elvárások:

  • Legalább 3-4 év fejlesztési tapasztalat + 1-2 év architecti tapasztalat
  • ASP.NET/.NET Core, SQL ismeretek
  • Többrétegű/nagy rendelkezésre állású/elosztott alkalmazások fejlesztése
  • Objektum-orientált szemléletmód
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka

Előny:

  • HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular használatában szerzett tapasztalat
  • Microsoft SQL Server ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete (pl.: GIT)
  • WCF, Entity Framework (vagy más ORM) használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálnak:

  • Biztos hazai tulajdonosi háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Támogató kollégák, jó hangulatú csapat, fejlődés lehetősége
  • Remote munkavégzés (elegendő a havi 1 bejárás)
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Változatos projektek
  • Vállalkozói és alkalmazotti státuszra egyaránt van lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, remote