Bér- és tb ügyintéző

Partnerünk a BCS Business Consulting Services, akik SAP HCM alapú kiszervezett munkaügyi- és bérszámfejtési szolgáltatást nyújtanak ügyfeleiknek. Megbízóik száma dinamikusan növekszik, jelenleg is bővülés céljából keresik új kollégájukat bér- és tb ügyintézői pozícióba.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Számfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Adatszolgáltatások (BFKH, KSH, NAV)

Elvárások:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség
  • Legalább 3 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések naprakész ismerete
  • Munkaidőkeretben foglalkoztatott munkavállalók számfejtésében való jártasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel)
  • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség
  • Megbízhatóság, önálló felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SAP Payroll rendszer ismerete

Amit partnerünk kínál:

  • Sokoldalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Önálló munkavégzés, rugalmas időbeosztás
  • Szakmai megbecsülés, partneri kapcsolatok
  • Válogatott szakértői gárda
  • Versenyképes bér