ERP Tanácsadó – KKV

Ügyfelünk különféle Exact Business Software megoldások beüzemelése, támogatása terén biztosít szolgáltatásokat főként hazai, de néhány esetben külföldi megrendelők számára.

Munkatársaik már 15-20 éve ERP területen és számos projekt során bizonyították rátermettségüket, kreatív megoldások kialakítával.

Jelenleg olyan ERP Tanácsadót keresünk, aki szeretne tanulni, fejlődni és szenior szintre eljutni ezen a területen.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vállalatirányítási rendszerek bevezetésének teljes körű támogatása: igények felmérése, megfogalmazása, az adott vállalatirányítási rendszer testreszabása az igényeknek, elvárásoknak megfelelően
  • Részvétel az üzleti folyamatok újragondolásában
  • Konzultáció útján az ügyfél igényeinek dokumentálása, specifikálása, és azok továbbítása a fejlesztők fele
  • Szükség esetén az ügyfelek látogatása – így utazást mindenképp igényel a pozíció
  • A rendszer bevezetését követő időszak kiemelt támogatása
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a rendszert használó üzleti területekkel
  • A rendszer bevezetését követően a későbbiekben felmerült igények, továbbfejlesztések koordinálása

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében – de akár szenior jelöltekre is nyitottak vagyunk
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Diploma megléte (gazd. infos diploma, pénzügyi háttér mindenképp előny!)
  • KKV szektorban szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye: Budapest, heti szinten ügyfelek látogatása, heti 1-2 nap HO