Fullstack fejlesztő – .Net Core / Angular

Legalább 2-3 éves tapasztalattal rendelkező .NET fejlesztőt keresünk ügyfelünk meglévő rendszereinek továbbfejlesztéséhez, valamint új rendszerek fejlesztéséhez.

Ügyfelünk az alábbi területeken tölt be jelentős szerepet: rendszerek integrációja, oktatás, teljes körű IT biztonsági megoldások, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatások illetve alkalmazások fejlesztése.

Ideális esetben az új munkatárs Fullstack fejlesztési tapasztalattal rendelkezik, azonban nyitottak Szenior Backend fejlesztőre is.

Feladatok:

  • Meglévő alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése
  • Új rendszerek fejlesztése

Elvárások:

  • 2-3 éves fejlesztői tapasztalattól kezdve a 10+ éves tapasztalatig nyitottak
  • ASP.NET/.NET Core, SQL ismeretek
  • HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular használatában szerzett tapasztalat
  • Többrétegű/nagy rendelkezésre állású/elosztott alkalmazások fejlesztése
  • Objektum-orientált szemléletmód
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka

Előny:

  • Microsoft SQL Server ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete (pl.: GIT)
  • WCF, Entity Framework (vagy más ORM) használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálnak:

  • Biztos hazai tulajdonosi háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Támogató kollégák, jó hangulatú csapat, fejlődés lehetősége
  • Home Office (elegendő a havi 1 bejárás!)
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Változatos projektek
  • Vállalkozói és alkalmazotti státuszra egyaránt van lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület