Humánügyviteli tesztelő

Vállalati ügyviteli szoftverek fejlesztésével, illetve tanácsadással foglalkozó több, mint 300 fős, piacvezető cég csapata keresi új kollégáját humánügyviteli tesztelő pozícióba.

Partnerünk már 30 éve azért dolgozik, hogy cégük az üzleti sikerek mellett, a munkatársaik számára a legjobb munkahely, partnereik számára pedig a legjobb szolgáltató legyen. Egy piacvezető humánügyviteli rendszer szolgáltatójaként, több ezer ügyféllel rendelkeznek. Céljuk, hogy piacvezető pozíciójukat a jövőben is megtartsák és tovább fejlődjenek. A Kutatás és Fejlesztés területe kiemelkedő az életükben. Náluk születik a jövő, az újdonságokat, legújabb termékeiket jelenlegi csapataik alkotják meg, és teszik tökéletessé az ügyfelek számára.

Te is csatlakozhatsz hozzájuk, Te is részese lehetsz sikereiknek!

Jelenlegi 7 fős Tesztelő csapatukban olyan szakember fogja jól érezni magát, aki foglalkozott már informatikai rendszerek tesztelésével, komfortosan dolgozik adatbázisokkal, szívesen végez tesztelési jellegű telepítéseket, és izgalmas kihívást lát a különböző HR támogató szoftverek minél hatékonyabbá tételében. Szeretne egy stabil hátterű, jó presztízsű cégnél dolgozni, ahol magasan szervezett folyamatok mentén, válogatott kollégákkal zajlik a munka. Emellett szívesen dolgozik összetett, komplex rendszereken, melynek során a csapatmunkában és önállón is zajlik a munka.

Feladatok, amelyekre alapvetően számíthatsz:

  • A termékhez kötődő üzleti igények megértése, ezek mentén tesztesetek, tesztforgatókönyvek meghatározása
  • Humánügyviteli szoftverek üzleti és folyamat alapú tesztelése (bármely és minden HR modul vonatkozásában, a modul szakértőivel együttműködve)
  • Tesztelési folyamat során szoftverek feltelepítése különböző környezetekre különböző variációk szerint
  • Interface-ek készítése egyik rendszerből a másikba, majd működésük tesztelése
  • Adatbázis-lekérdezések írása SQL-nyelv segítségével
  • Adatbázisműveletek, másolások, visszaállítások mentésből
  • Termékdokumentáció elkészítésében, karbantartásában, aktualizálásában való részvétel
  • Teszteléshez előírt dokumentáció teljes körű, pontos és naprakész vezetése, tesztelés során talált hibák pontos, egyértelmű rögzítése
  • Folyamatos egyeztetés a tesztelési vezetővel, az üzleti elemzőkkel és fejlesztőkkel
  • Programok működésével és a tesztelési folyamat hatékonyságának javításával kapcsolatos javaslatok megfogalmazása

A szerepkörben az fog tudni jól helyt állni, aki tudja magával hozni a következőket:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség (informatikai/közgazdasági/HR területen)
  • Minimum 1 év tapasztalat különböző IT rendszerek/megoldások manuális tesztelésében, melynek során ideális esetben többféle szoftverrel dolgoztál együtt
  • Jól átlátsz folyamatokat és érted, hogy működnek a rendszerek
  • Tudod, hogy kell hogy tesztelni technikailag egy megoldást, ismered ennek folymatát, lépéseit, módszereit
  • Stabil adatbázisismeretek (MSSQL)
  • Nyitottság és érdeklődés a HR terület iránt
  • Maximális elkötelezettség az igényes, minőségi munka iránt
  • Igazi problémamegoldó hozzáállás

Előnyt jelenthet emellett:

  • Vállalati humán erőforrás menedzsment folyamatok ismerete (ha eddig nem volt, itt találkozni fogsz vele)
  • JIRA vagy más feladatkezelő ismerete (mert JIRA-val fogsz napi szinten dolgozni)
  • Felsőfokú végzettség

Amit a cég és ez a lehetőség kínálhat a leendő kollégának:

  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség, sokrétű feladatok manuális tesztelési területen, akár automatizált tesztelés irányába való továbbfejlődéssel
  • Webes fejlesztésektől a vastagkliens megoldásokig sokmindennel találkozol a napi munkában
  • A piac elismert szereplőitől való tanulási lehetőség, nagy presztízsű ügyfélkörrel
  • Emberi, korrekt hozzáállású vállalat, tiszta keretekkel, ahol elismerik a jó munkát
  • Munkavégzés egy magasan képzett csapat tagjaként, ahol kíváncsiak az egyéni javaslatokra
  • Részvétel hosszú távú IT termékfejlesztési projektekben
  • 25 éves múltú, stabil, piacvezető magyar vállalat tagjaként fogsz dolgozni

Munkavégzés helye: Budapest, XIII.