IT Recruitment tanácsadó

A Human Priority fejvadászcég keresi új IT recruiter kollégáját.

Jelenleg 6 fős HR tanácsadó cégként informatikai, illetve kisebb részben pénzügyi-gazdasági pozíciókon dolgozunk stabil, hosszú távú együttműködések mentén olyan ügyfeleknek, akik a KKV és a nagyvállalati szektorban meghatározó szerepet töltenek be.

A 2020-as év nehezítő tényezői dacára egy nagyon sikeres időszakot tudhat magáénak cég – mind létszámban, mind partnerek és megbízások tekintetében növekedtünk. Ahhoz hogy folytathassuk a sikeres növekedést, tehetséges kollégákkal szeretnénk bővülni.

Amit kínálunk:

  • összetartó, támogató, visszajelzésen alapuló munkahelyi kultúra, mentori segítség
  • kialakult ügyfélkör, a piacon megszokottnál jobb bizalmi kapcsolaton alapuló együttműködés partnereinkkel
  • innovatív, eredményorientált munkafolyamatok, amelyeket tanácsadóink is alakítanak
  • értékteremtő, felelősségteljes munkavégzés
  • nagyfokú önállóság és szabadság
  • egyre növekvő lehetőségek munkáltatói márkaépítési tanácsadó szerepkörben
  • korrekt juttatási csomag (alapbér + jutalék)
  • korlátlan kávé és teafogyasztás és évi többszöri csapatépítő programok
  • Heti 2-3 nap home office

Recruiter feladatok:

  • részvétel ügyféltalálkozókon, munkaköri profilok részletes felvétele, a tényleges igények felmérése és megértése, folyamatok leegyeztetése
  • a begyűjtött információk alapján álláshirdetések kreatív, egyedi megírása
  • hirdetések elhelyezése, új, alternatív megoldások keresése
  • jelöltek felkutatása – sourcing különféle toborzási technikák alkalmazásával
  • jelöltek alapos telefonos előszűrése
  • interjúzás a jelöltekkel, jelöltriportok elkészítése magyar vagy angol nyelven
  • kapcsolattartás a jelöltekkel, ügyfelekkel, számukra visszajelzések küldése, jelöltek folyamatos informálása
  • dedikált kapcsolattartóként key account manager feladatok ellátása
  • adatbázisban történő adminisztráció

Elvárások:

  • 2-3 év tapasztalat IT Recruitment területen (researcher és tanácsadó szerepben),
  • sourcing technikák ismerete
  • interjúztatás terén szerzett korábbi tapasztalat
  • IT piacismeret, főbb fogalmak ismerete, az IT piacon lévő szakterületek ismerete
  • érdeklődés az informatikai, gazdasági és üzleti tanácsadó szektor iránt
  • nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • határozott fellépés, assszertív kommunikáció
  • lelkes, sikerorientált, kezdeményező személyiség
  • BSc vagy MSc diploma
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office, Outlook ismeret

Előny:

  • fejvadászatban, direkt keresésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Budawest irodaház, Rétköz u. 5.