Junior IT Sales Manager

Partnerünk egy főként üzleti intelligencia megoldások megvalósításával, egyedi alkalmazásfejlesztésekkel és rendszerintegrációval foglalkozó magyar IT tanácsadó cég, akiknek a portfóliója az évek során innovatív technológiákkal és termékekkel bővült.

Junior IT Sales Manager munkatársukként Te is meghatározó szerepet fogsz játszani a további fejlődésükben!

Feladatok:

  • Key account management – kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Szakmai alapon történő értékesítés
  • Termékportfólió elsajátítása
  • „Meglátni és meghallani a lehetőséget”

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Sales/Account Managament területen szerzett tapasztalat
  • Informatikai affinitás (előny, ha van rálátásod a BI-ra)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Can-do attitűd, önállóság, rugalmasság

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai és soft skill tréningek, nyelvi képzések
  • Családias környezet
  • Alkalmazotti vagy kontraktori státusz