Java fejlesztői álláslehetőség – akár csapatoknak is

Partnerünk immár 25 éve nyújt komplex megoldásokat pénzügyi intézetek számára. Termékeit számos bank, brókercég és egyéb pénzügyi vállalat használja a közép-kelet-európai régióban.

Jelenleg bővülés céljából keresnek ORSZÁGOSAN  Springben jártas Java fejlesztőt akár teljes REMOTE munkavégzésre. Már összeszokott csapatok jelentkezését is várják, azonban csak alkalmazotti státuszban lehetséges a munkavégzés.

Elvárások:
– 2-3 év szerveroldali Java fejlesztés
– SQL ismeret
– releváns felsőfokú végzettség
– középfokú angol nyelvtudás
– SpringBoot vagy Java alapú applikációs szerver ismeret
– csapatjátkosság, precizitás, rendszerszemlélet nyitottság a tanulásra

Feladatok:
– back-end oldali fejlesztés
– komplex, hazai és nemzetközi projektekben való részvétel a pénzügyi szektorban
– az applikációk karbantartása (bug fix)
– 5-10 fős csapatokban történő munkavégzés

Amit partnerünk kínál:
– remote munkavégzés
– előrelépési lehetőség architect vagy team lead irányba
– sportolási lehetőség
– céges rendezvények, csapatépítők
– nyelvtanfolyamok
– laptop és mobiltelefon