Manuális tesztelő

IT tanácsadással foglalkozó partnerünk keresi manuáis tesztelő munkatársait.

Partnerünk két nagy üzletágban van jelen, egyrészt vállalatirányítási rendszerekkel, SAP tanácsadással, másrészt gyorsan fejlődő pénzintézeti informatikai tanácsadási szolgáltatásokkal, egyedi fejlesztésekkel és az ezekhez kapcsolódó üzleti környezet kialakításával foglalkoznak. Csapatukra kifejezetten jellemző, hogy a legtöbb esetben nagyvállalati informatikai architektúrákkal összekapcsolva a stratégiára összpontosító megoldásokat kínálnak. Egyik erősségük az üzleti intelligencia rendszerekkel kapcsolatos szakértő tanácsadás, rendszerkialakítás és -bevezetés.

Jelenleg közlekedésipari üzletágukba várnak manuális tesztelő munkatársat. Az aktuális projekt a mobil és web felületek teljes cloud native eszközökkel történő Azure migrációjáról és újraírásáról szól.

Elvárások:

  • 2-3 év webes manuális tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó készség

Feladatok:

  • Tesztesetek tervezése, létrehozása,
  • Tesztesetek végrehajtása és adminisztrációja
  • Teszteredmények dokumentációja és kiértékelése
  • Hibajegyek kezelése, követése
  • Innovatív projekteken való részvetel

Előny:

  • ISTQB vizsga

Van lehetőség alkalmazotti illetve vállalkozói formában dolgozni!

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, várjuk jelentkezését!