IT projektmenedzser

Partnerünk, a 2004-ben alapított Telcotrend Consulting egy 100 fős, főként nagyvállalati telekommunikációs projektekkel foglalkozó KKV.

A szervezet nagyrészt Java fejlesztőkből áll, de van .Net, BI és SAP projektcsapat is. Szolgáltatásaik között megtalálható az egyedi szoftverfejlesztés, üzleti tanácsadás, mobilfejlesztés is.
További részletes leírás a cég HONLAPJÁN található.

A fiatalos cégben kis mértékű a fluktuáció, a továbblépési lehetőségekkel és a jó hangulattal szeretnének mindenkinek hosszú távú karrierutat biztosítani cégen belül. A fejlesztő csapat együtt dolgozik a 14-ik kerületi irodában. Most többségében home office-ban dolgoznak, de van lehetőség bejárni az irodába is.

Jelenleg egy projektmenedzser munkatárssal szeretnének bővülni.

Feladatok:

  • Projektcsapatok irányítás és támogatása
  • Külső-belső riportálás
  • Projektek pénzügyi menedzsmentje
  • Projektek tervezése
  • Időbeosztás, ütemezés
  • Kockázatkezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Informatikai vagy közgazdasági (pénzügyi) végzettség
  • Szoftverfejlesztési projektvezető tapasztalat
  • Agilis módszertan ismerete

Előny:

  • Távközlési, és/vagy távközlési számlázórendszer vagy az ehhez kapcsolódó alkalmazások ismerete

Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk jelentkezését!