Műszaki projektvezető

Műszaki projektvezető kollégát vár piacvezető műszaki kereskedelmi cég beruházási osztálya.

Partnerünk közel három évtizedes múltra visszatekintő, magyar tulajdonú, nemzetközi háttérrel és országos lefedettséggel rendelkező kereskedelmi vállalat. Több, mint 1100 munkatárssal, stabil, tőkeerős pénzügyi háttérrel és folyamatosan bővülő piaci jelenléttel rendelkeznek.

Olyan szakember számára lehet testhezálló a lehetőség, aki tapasztalattal rendelkezik építési / műszaki projektek vezetőjeként, érti és átlátja a műszaki beruházások folyamatát, képes magabiztosan kézben tartani alvállalkozói munkavégzést, és szívesen kamatoztatná a tudását egy jól prosperáló kereskedelmi vállalat néhány fős beruházási csapatában.

Feladatok:

  • Széles skálán mozgó műszaki beruházási projektek felmérése, előkészítése, megvalósítása (a tisztasági festéstől a zöldmezős beruházásig)
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kivitelezői szerződések szakmai előkészítése
  • Kereskedelmi érdekeket leginkább kiszolgáló megoldások kiválasztása
  • Helyszíni projektvezetői feladatok ellátása, a munkák szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Megvalósult műszaki beruházások, fejlesztések műszaki adminisztrációja, elszámolások készítése
  • Pótmunkák, garanciális hibák javításainak koordinációja, ellenőrzése, garanciális bejárások lebonyolítása
  • Rendszeres riportolás a beruházási osztályvezetőnek

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (Építész/Gépész/Villamos)
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Kitűnő számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó képesség, pontos határidő-betartás képessége
  • Jó kommunikáció és együttműködési képesség
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Határozott fellépés, minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építész, építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser)
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É, MV-É-M)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés a kisebb feladatoktól a nagyobb kihívásokig
  • Stabil, jól prosperáló vállalat
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbér + cafeteria + céges gépjármű (saját használatra is)

Munkavégzés helye:

Veszprém megye (80%-ban), illetve kisebb arányban vidéki jelenlét országosan