PHP fejlesztő

Megbízónk cégadatok alapján épít komplex, elengedhetetlen támogató rendszereket partnereik részére kockázatkezelés, marketing, értékesítés és üzleti stratégia területeken. Elemeznek, vizualizálnak, automatizálnak.

Pontos, naprakész, széleskörű adatbázisokkal támogatják több ezer partnerüket a legkisebb vállalkozásoktól a legnagyobbakig!
100% magyar tulajdonosként emelkedtek nemzetközi konkurenseik fölé és váltak piacvezetőkké. Tapasztalatukkal és az ügyféligényekre épülő fejlesztéseikkel, innovációikkal mára a céginformatikai piac megkerülhetetlen szereplőivé váltak. Több ezren használják napi szinten szolgáltatásaikat.

Most bővülés okán 2-3 év releváns tapasztalattal rendelkező PHP fejlesztő kollégájukat keresik.

Feladatok:

  • a cég weboldalainak, intranetjeinek back-end fejlesztése és karbantartása
  • az ezeket kiszolgáló rendszerek tervezése, kialakítása és támogatása
  • részvétel adatbányászati projektekben

Elvárás:

  • minimum 2-3 éves PHP gyakorlat
  • CSS, Javascript ismerete
  • MySql ismeret és gyakorlat

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • CodeIgniter ismeret
  • Bootstrap
  • GIT ismeret
  • JIRA ismeretük
  • SOAP és/vagy REST ismeret
  • JQuery ismerete
  • CI/CD tapasztalatok

Lokáció: Budapest, XIII. kerület