Product Owner

Egyedi igényekre épülő, professzionális e-commerce megoldásokat szolgáltató céghez keresünk az agilis módszertanban jártas kollégát.

Magyar tulajdonú partnerünk több mint 10 éve jelen van a hazai webes piacon, cégkultúráját többek között a komplex gondolkodásmód és az emberközpontúság jellemzi.

Összetett weboldalak és webáruházak megtervezésével, fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik, emellett egyedi modulok, integrációs megoldások leszállítása is erőssége. A legújabb technológiák, innovatív ötletek felhasználásával és a tapasztalt munkatársak tudásának köszönhetően minőségi, hatékony támogatást és megoldásokat nyújt. Ügyfélkörében jelentős számú magyar és nemzetközi cég is szerepel.

A jelenlegi, jó hangulatú, közvetlen csapatukat szeretnék bővíteni angolul magabiztosan beszélő product owner szakemberrel, aki szívesen dolgozik különböző komplexitású belföldi és külföldi informatikai projekteken, tapasztalt scrum fejlesztői csapatokkal. A pozícióban az fogja jól érzi magát, aki képes a termékkört gyorsan és alaposan megismerni, ügyfélközpontú személyiség, maximálisan megérti, mit szeretne a másik fél, és ezt le tudja fordítani a fejlesztők számára a megfelelő nyelvre. Fontos, hogy vonzzák az egyedi megoldások, nemzetközi megbízások.

Feladatok:

  • Ügyféligények és elvárások felmérése, rögzítése, követelményspecifikációk átbeszélése
  • A megvalósítandó üzleti folyamatok megfogalmazása, modell tervezése és szakmai nyelvre való lefordítása
  • A projektek végigkövetése a megbízástól, az igények megfogalmazásától a leszállításig
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel a projektek teljes életciklusa alatt (magyarul és angolul egyaránt)
  • Napi szintű együttműködés és egyeztetések a PMO-val és a fejlesztői csapattal
  • Információk beszerzése, összegzése, továbbítása
  • A termék alapos ismerte és tesztelése
  • Problémák megoldása, kockázatok kezelése és megfelelő kommunikációja
  • Upsell tevékenység – újabb technológiai megoldások bemutatása az ügyfeleknek
  • Piaci trendek folyamatos nyomon követése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (preferált műszaki menedzseri vagy gazdasági informatikus)
  • Informatikai szoftverfejlesztési projektekben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Scrum vagy egyéb agilis módszertan ismerete
  • Ügyfélorientáltság, határozottság, jó problémamegoldó, tervezési és szervezési képesség
  • Kiváló koordinációs, kommunikációs képesség, proaktív, dinamikus személyiség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelenthet:

  • E-commerce területen szerzett tapasztalat
  • Webes termékfejlesztési tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Innovatív ötleteket támogató vállalati légkör
  • Szakmai kihívások, állandó lehetőség a folyamatos fejlődésre és tanulásra
  • Érdekes, változatos munka fiatal/lendületes, ugyanakkor jelentős tapasztalattal rendelkező csapatban
  • Részvétel magyar és nemzetközi projektekben egyaránt
  • Hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes fizetés
  • Gyakori közös programok a kreatív, aktív lehetőségektől kezdve a nyugodtabb kikapcsolódásig

Munkavégzés helye:

Budapest