Rendszertervező – fejlesztői háttérrel

Egyedülálló szolgáltatást nyújtó szoftverfejlesztő cég csapatába keresünk fejlesztői múlttal is rendelkező rendszertervező szakembert, aki szívesen dolgozik összetett megoldásokkal.

Partnerünk egy magyar tulajdonú, a piacon egyedi szolgáltatást kínáló üzleti tanácsadó és szoftverfejlesztő cég. Modulárisan működő elektronikus támogató rendszerüket kifejlesztve képesek a behajtáshoz kapcsolódó jogi eljárások teljes folyamatának lebonyolítására, szoftveres lefedésére, kiváltva és jelentősen hatékonyabbá téve ezzel a korábbi papíralapú ügyintézést. Munkájukat széles körű jogi és számviteli tudással rendelkező szakemberek is támogatják. Ügyfeleik között találhatók hazai pénzintézetek, bankok, nagyvállalatok.

Feladatok:

  • Meglévő rendszerek működésével való megismerkedés
  • A meglévő dokumentációk továbbfejlesztése
  • (külső/belső) Ügyféligény alapján meglévő munkafolyamatok továbbfejlesztésére irányuló tervek készítése, dokumentálása
  • (külső/belső) Ügyféligény alapján új munkafolyamatok, szolgáltatások tervezése, dokumentálása
  • Ügyfelekkel és a fejlesztő csapattal való kapcsolattartás egy-egy konkrét fejlesztési csomag kapcsán

Fontos céluk, hogy magasabb szintre emeljék az általuk készített szoftverek dokumentáltságának mértékét és a dokumentáció minőségét.

Így a fentieknek megfelelően nyitottak általuk nem ismert dokumentációs eszközök bevezetésére is.

Te vagy az ideális jelölt amennyiben:

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Tapasztalatod van:
    • Ügyfél igény felmérésében
    • Fejlesztőkkel való együttműködésben
    • Technikai részletekre is kitérő dokumentációk készítésében(pl.: UML)
    • Külső szolgáltatásokhoz való csatlakozás megtervezésében
    • Munkafolyamatok tervezésében
    • Tesztforgatókönyvek tervezésében, készítésében
  • Rendelkezel korábbi fejlesztői tapasztalattal (OOP, ORM, MySQL)
  • Önálló- és csapatmunka elvégzésére való készséggel
  • Precíz munkavégzés jellemez

Előnyt jelent:

  • Ha rendelkezel projektmenedzseri tapasztalattal

Amit megbízónk kínál:

  • Emberközpontú munkahely
  • Jelentős tapasztalattal rendelkező, ám fiatalos csapat
  • Folyamatosan fejlődő, bővülő, stabil cég
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetett rendszerek üzemeltetése nagy presztízsű ügyfelek számára (bankok, nagyvállalatok)
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helyszíne:

Budapest; XIII. kerület