SAP fejlesztő

Itthonról, de elsősorban német projekteken dolgozó SAP technikai tanácsadó partnerünkhöz keresünk SAP fejlesztő munkatársat egészen a juniortól a szenior szintig.

Megbízónk magyar alapítású, az SAP tanácsadói szakma elismert szakemberei által létrehozott informatikai vállalat. Fő profiljuk az SAP technikai tanácsadási és programozási szolgáltatások teljes körű ellátása. Szakmai partnerként működnek közre SAP bevezetési projektekben, és kínálnak ezzel összefüggő üzleti megoldásokat.

A projektek nagy részének lebonyolítása nemzetközi piacra, elsősorban Németországra irányul,  illetve számos nagy múltú magyar megbízóval is együtt dolgoznak. Fokozatosan növekvő projektszámaik miatt keressük új kollégájukat SAP fejlesztő pozícióba. Egyaránt nyitottak a szakma első éveiben járó, illetve nagyobb tapasztalattal rendelkező szakemberek felé is, akik magabiztos ABAP fejlesztői, vagy Javascript, SAP UI5 és Fiori tudással rendelkeznek. Kiváló lehetőség lehet annak, aki szeretné elmélyíteni az SAP ismereteit, és gyakorlati tapasztalatot gyűjteni a különböző moduljaiból, komplex rálátást kapva így a teljes rendszer működéséről. Ha ezek közül legalább az egyik igaz rád, és szeretnél egy komoly szakmai tudással rendelkező csapathoz csatlakozni, akkor várjuk a jelentkezésedet.

Technológiai keret: ABAP, ABAP OO, Webdynpro, UI5, Fiori, HANA, OData, Gateway, Javascript, Workflow, Adobe Forms, XML, Netweaver, SRM, CRM, IS-U

Feladatok:

  • Fejlesztési követelmények analízise és megvalósítása
  • SAP R/3  és S/4Hana bevezetési projektek megtervezése, végrehajtása
  • Migrációs feladatok, verzióváltások szakmai támogatása
  • Már bevezetett SAP projektek további ügyféltámogatása
  • Egyedi igények felmérése és megvalósítása
  • Fejlesztések SAP rendszerekben
  • Middleware fejlesztések SAP és nem SAP rendszerekkel
  • Web UI, BOL bővítések
  • SRM Processed Controlled Workflow és a hozzá kapcsolódó BRF eszköz segítségével nagyvállalati engedélyezési folyamatok leképezése
  • Teljes támogatás nyújtása Records és Case Management implementációs projektben
  • Workflow folyamatok tervezése, illetve azok megvalósítása
  • Külső rendszerek csatlakoztatása, SAP rendszerbe történő integrálása

Amit megbízónk elvár:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • minimum 2-4 éves ABAP fejlesztőként szerzett tapasztalat (objektumorientált) és/vagy Javascript, SAP UI5 / Fiori, HANA tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Alkalmazkodóképesség egy dinamikusan változó környezethez
  • Please note that Hungarian language is mandatory

Amit megbízónk kínál:

  • Nyitott, közvetlen, szakmai műhelyként működő munkahelyet, ahol az SAP valamennyi verziójával és szinte kivétel nélkül az összes moduljával megismerkedhetsz
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi, összetett projektekben, illetve olyan modulok fejlesztésében, amelyeknek egyedüli tanácsadója hazánkban megbízónk
  • Szenior kollégáktól való tanulási lehetőséget
  • Jó hangulatú, együttműködő csapatot, igazi csapatmunkát
  • Nagyfokú rugalmasságot

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület