Scrum Master

Stabil hátterű informatikai és üzleti tanácsadó partnerünk, a BCS Business Consulting Services Kft., mely több, mint 15 éve van jelen a magyar piacon, 3-4 év tapasztalattal rendelkező Scrum Masterrel kívánja bővíteni a csapatát.

Feladatok:

  • Scrum csapatok támogatása az agilitás eszközeivel
  • Agilis folyamatok, szabályok figyelemmel kísérése
  • Scrum események megszervezése, moderálása, adminisztrálása
  • Együttműködés a fejlesztői csapatokkal, ügyfelekkel
  • Csapat életének támogatása: motiválás, mediáció, stb.
  • A folyamatos és dinamikus fejlődés támogatása a csapatok és az egyének szintjén

Elvárások:

  • Scrum csapat menedzselésének képessége magas színvonalon
  • Scrum Master szerepkörben szerzett  tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
  • Proaktív, energikus és empatikus személyiség
  • Jó rendszerező- és szervező képesség
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Szoftverfejlesztői háttér

Amit partnerünk kínál:

  • Sokoldalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Önálló munkavégzés, rugalmas időbeosztás
  • Szakmai megbecsülés, partneri kapcsolatok
  • Válogatott szakértői gárda
  • Versenyképes bér

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Ha úgy érzed, hogy sikeresen tudnád vezetni a csapatokat, ne habozz, csekkolj be.