Számviteli osztályvezető helyettes

Közel három évtizedes múltra visszatekintő magyar tulajdonú, nemzetközi háttérrel rendelkező megbízónk, a hazai kereskedelmi piac egyik legmeghatározóbb szereplője, számviteli osztályvezető helyettest keres.

Országos üzlethálózattal, több mint 1100 munkatárssal és stabil pénzügyi háttérrel rendelkezik. A pozíció lehetővé teszi, hogy a hosszú távú céges életút esetén elnyerje a számviteli osztályvezető posztot.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Excel használat
  • Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, proaktivitás
  • Kiváló elemző képesség, összefüggésekben való gondolkodás
  • 8+ fő irányítása

Feladatok:

  • A főkönyvi könyvelés, a könyvelési tételek és elszámolások ellenőrzése
  • Adatfeldolgozás szabályszerűségének és naprakészségének ellenőrzése
  • Főkönyvi adatok és analitikák egyeztetése
  • Havi, negyedéves, éves zárási feladatok elvégzése
  • Havi, negyedéves adóbevallások összeállítása, ellenőrzése
  • Partnerekkel (vevő-szállító), könyvvizsgálóval történő kapcsolattartás
  • Belső vállalati statisztikák, riportok összeállítása
  • Részvétel a tervek elkészítésében
  • Számviteli politika, belső szabályzatok kialakításában és aktualizálásában való aktív közreműködés

Amit a cég kínál:

  • Felelősségteljes és döntéshozó szerepkör
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria br. 30  eFt, Szép kártya és/vagy Edenred kártya.

Munkavégzés helye: Veszprém

Amnnyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség, kattintson a “jeletkezzen most!” gombra és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot.