Szoftvermérnök (R&D, .NET Core, automotive)

Egy piacvezető német autóipari cég és egy piacvezető amerikai IT vállalat kombinálja tudását és szakértelmét kutatás-fejlesztésre fókuszáló hosszú távú projektben.

Legyél részese egy Ipar 4.0 elvárásainak megfelelő automotiv és gyártási folyamat vezérléséért, valamint adatgyűjtésért felelős komplex rendszer megtervezésének, implementálásának és világszintű, microservice architekturális alapokon történő kiépítésének.

A 10 fős csapat még medior tudással felvértezett .NET szoftverfejlesztők jelentkezését várja az egyedülálló és hosszú távú autóipari projektre, amelyben egyesül a német precizitás és az amerikai kreativitás.

Egy olyan technológiai cég csapatához lehet csatlakozni, amely onsite dolgozik egy közel 150 éves múltra visszatekintő vállalatnál. Az R&D fejlesztés német-magyar együttműködésben valósul meg, rendkívül nagy bizalmat és szabad kezet adva a budapesti fejlesztő-architekt gárdának az eddigi technológia leváltásában, a jövő architektúrájának tervezésében. Gábor és Gergő, a csapat két architektje, nagy tempóban pumpálja a csapatba a tudást, garantálva, hogy szakmailag mindenki számára egy új világ nyíljon meg.

Technológiai stack: .NET Core – ez az alap, minden eköré épül, minden más pedig képlékeny, a csapat döntésétől függően változhat

További jellemzők:

Microservice architektúra – Docker környezet – Kubernetes – Cloud servicesek – MVC – WPF – ASP.NET MVC – ASP.NET MVC Core – Angular – IoT – Big data – Spark – NoSQL – Linux – VMWare – MSSQL – postgreSQL – Oracle – NHibernate és Entity framework egyaránt – Opensource és Microsoft technológiák vegyesen – Agilis módszertan (Scrum)

Feladatok, amelyekre a csapattagok számíthatnak:

  • Megvalósítás tervezése, kutatás-fejlesztési munkában való aktív részvétel, tudásbázis folyamatos frissítése (utóbbi Confluence használatával)
  • Fejlesztési feladatok tervezése és implementációja
  • Agilis alkalmazásfejlesztésben, agilis módszertani fórumokon való aktív részvétel, demók megtartásában és ügyfélegyeztetéseken való részvétel (magyarul és angolul egyaránt)
  • Részegységek teljeskörű implementálása, dokumentálása
  • Szoftvertelepítések támogatása
  • Döntéselőkészítés támogatása

Mit kínál tehát ez a lehetőség Neked?

  • Kiváló karrierépítési lehetőséget: egyedülálló iparági fejlesztésekben való részvételt
  • Legújabb technológiák kiválasztásában kapott szabad kezet
  • Erősen tudásalapú környezetet
  • Válogatott, jó képességű csapatot
  • Sztenderd technológiákkal való munkavégzést (webes technológia magas színvonalon)
  • Több százas nagyságrendű gyárak által használt rendszerek architektúrájának újragondolását
  • Menedzsment részéről egyértelmű bizalmat és támogatást a projektek és a benne dolgozók  iránt
  • Autóipar mély megismerésének lehetőségét, akár karrierépítést a szektorban
  • 2 napos, mindenre kiterjedő betanulást az automotiv-csapat új tagjaként (gyártási folyamat, technológiák megismerése)
  • Onsite munkát, rugalmasabb munkarendben (11 órai napi standupokkal), eseti jelleggel home office-szal
  • Alkalmazotti vagy szerződéses munkaviszony lehetőségét preferenciától függően

Amit hoznod kellene magaddal, ha csatlakozol:

  • Proaktív személyiséget, erős programozási kultúrával, aki képes drive-olni az architekturális változásokat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (mert mind írásban, mind szóban napi szinten kelleni fog)
  • Az alábbi területeken szerzett, szintednek megfelelő mélységű tudást, tapasztalatot:

Objektumorientált fejlesztés, SOLID elvek
.Net Framework (WPF, MVC), C# és/vagy ASP.NET, ASP.NET MVC
SQL (Oracle, MSSQL, PL/SQL)
Agilis szoftverfejlesztés (Scrum)
Verziókezelő rendszerek (Git, GitHub, SVN)

  • Tesztrendszerek ismeretét

Ami előnyt jelenthet:

  • .NET Core tapasztalat
  • ASP.NET MVC Core tapasztalat
  • Masszívabb architekturális tapasztalat – Microservices, N-Tier
  • Ipari/gyártási területen szerzett fejlesztői/szoftvermérnöki tapasztalat
  • C, C++ ismeret (kódolvasási szinten)
  • NoSQL ismeret, bármely Dokumentum Adatbázissal szerzett tapasztalat
  • Docker, Kubernetes ismeret
  • Dokumentációs toolok ismerete (pl. UML, Doxygen)
  • Advanced technológiák/protokollok ismerete (MQTT, AMQP stb..)
  • Enterprise Architect gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület (onsite munka alapvetően, távmunka most sajnos nem opció)

Ha érdekel a lehetőség, első körben velünk lesz lehetőséget részleteiben átbeszélni a pozíciót, cég és csapatbemutatással együtt. Majd a csapat architektjeivel és Delivery menedzserével fogsz tudni beszélgetni, alapvetően a szakmai képességekre és tudásra fókuszáltan, illetve szóban megvitatva szoftverfejlesztési és -tervezési problémákat.

Alakítsd Te az autógyártás jövőjét!