Ruby on Rails fejlesztő

Egyedülálló szolgáltatást nyújtó szoftverfejlesztő cég csapatába keresünk objektumorientált fejlesztési tapasztalattal rendelkező, összetett megoldásokkal szívesen dolgozó szakembert.

OOP – RUBY – RUBY ON RAILS – JAVA – VUE.JS – ANGULAR – MySQL – HTML – XML – CSS – JAVASCRIPT – SELENIUM – REDMINE – GIT

Partnerünk egy magyar tulajdonú, a piacon egyedi szolgáltatást kínáló üzleti tanácsadó és szoftverfejlesztő cég. Modulárisan működő elektronikus támogató rendszerüket kifejlesztve képesek a fizetési meghagyáshoz és behajtáshoz kapcsolódó jogi eljárások teljes folyamatának lebonyolítására, szoftveres lefedésére, kiváltva és jelentősen hatékonyabbá téve ezzel a korábbi papíralapú ügyintézést. Emellett cégkapuhoz készült, saját fejlesztésű alkalmazásuk segítségével nagyban képesek támogatni és kényelmesebbé tenni a cégek hivatali ügyintézésének menetét. Nívós ügyfeleik között találhatók hazai pénzintézetek, bankok, és különböző iparágakban tevékenykedő nagyvállalatok.

Jelenleg többéves OOP fejlesztői tapasztalattal várnak új kollégát a csapatba. Olyan szakember számára lehet testhezálló a lehetőség, aki szívesen dolgozik kisebb létszámú csapatban, szívesen veti bele magát end-to-end zajló fejlesztési munkába, és szereti látni munkája gyümölcsét. Emellett már ismeri és dolgozott Ruby-val, Ruby on Rails-szel, illetve otthonosan mozog MySQL, Linux környezetben.

A leendő kolléga feladatai:

  • Back-end fejlesztés (Ruby on Ralis) az említett rendszerhez kapcsolódóan

  • A meglévő rendszer továbbfejlesztése, egyedi igények, alkalmazások elkészítése, új elképzelések megvalósítása

  • Kisebb arányban Java komponensek fejlesztése

  • Az alkalmazások és a hozzájuk kapcsolódó, de egyenként elkülönülő adatbázisok folyamatos szinkronizálása

  • Külső és belső partnerekhez kapcsolódó jogosultságkezelési feladatok

  • A megoldás professzionális hozzáillesztése az ügyfelek rendszereihez

  • Digitális aláíráshoz kapcsolódó megoldások megvalósítása

  • A munka során felvetődő problémák gyors és kreatív kezelése

  • Junior fejlesztő kollégák szakmai munkájának támogatása

Elvárások:

  • Minimum 4 év  OOP fejlesztési tapasztalat

  • Legalább egy objektum orientált programozási nyelv magabiztos ismerete (Java, C#, PHP)

  • Ruby, Ruby on Rails-szel szerzett tapasztalat (elengedhetetlen az ismerete )

  • LINUX, SQL tapasztalat

  • Verziókövető rendszer ismerete (pl. Git, Github, SVN)

  • Modulok önálló fejlesztésében és dokumentálásában szerzett tapasztalat

  • Webes technológiákban való jártasság

  • Képesség az önálló munkavégzésre

  • Fogékonyság új technológiákra és új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálnak:

  • Folyamatosan fejlődő, bővülő, stabil cég

  • Jó hangulatú, fiatal, dinamikus csapat

  • Kreatív projektek és termékek fejlesztése

  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség

  • Egyedülálló, összetett rendszerek fejlesztése nagy presztízsű ügyfelek számára (bankok, nagyvállalatok)

  • Kellemes munkakörnyezet, jól megközelíthető irodában

  • Hosszú távú lehetőség

  • Versenyképes fizetés (alapbér + cafeteria)

Munkavégzés helyszíne: Budapest; XIII. kerület