HR tanácsadó / Üzleti elemző

Vállalati ügyviteli szoftverek fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk csapatát szeretnénk tovább bővíteni egy olyan szenior HR szakemberrel, akit érdekel az Üzleti elemzők világa és szívesen haladna tovább ezen a vonalon.

Három évtizednyi tapasztalattal piacvezető szerepet töltenek be az integrált humánügyviteli szoftverek fejlesztése terén. Megoldásaikkal képesek szoftveresen lefedni egészen a munkaerő-felvételétől a munkavállalói életút végéig tartó HR folyamatot. A több ezres ügyfélkörű vállalat cégkultúrájában meghatározó a magas szintű szakmaiság, professzionális folyamatok, emellett világos keretek, korrekt, emberi hozzáállás biztosítja a kiegyensúlyozott munkavégzést.

Mindenképp olyan szakembert keresünk az alábbi pozícióba, aki erős HR-es háttérrel rendelkezik, átlátja és megérti a folyamatokat, logikus gondolkodásmóddal és rendszerszemlélettel rendelkezik. Ezenfelül nyitott és érdeklődő az IT világával kapcsolatban és hajlandó áttérni BA vonalra – amihez természetesen minden biztosított a cég által.

Feladatok:

  • Nem projekt alapon dolgoznak, hanem a standard rendszer továbbfejlesztése zajlik
  • Terméktámogatási feladatokat ellátása (a probléma megoldások itt csapódnak le)
  • Folyamatok megértése, BPMN modellezés, folyamatok mentén megoldások kifejlesztése
  • Követelményspecifikáció megírása
  • Adatmező, képernyőterv készítés
  • Termékek továbbfejlesztésében való szakmai közreműködés

Elvárások:

  • Legalább 4 év HR területen szerzett tapasztalat (pl.: HR BP, HR Consultant)
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Kreatív személyiség
  • Határozott fellépés, magabiztos személyiség
  • Nyitottság az IT világa felé

Előny:

  • Fejlesztőkkel és tesztelőkkel való kommunikációban való jártasság
  • Informatikai (szakmai) termékek, szoftverek iránti érdeklődés; bevezetésben való jártasság
  • Rendszerszervezői / üzleti elemzői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit ügyfelünk kínál:

  • 13. havi fizetés
  • Éves cafateria
  • Kiszámítható jövőkép, stabil anyagi környezet
  • „A” kategóriás irodaház
  • Jó hangulatú csapat
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Rest room és masszázs
  • Balatoni vitorlázás

Munkavégzés helye: Budapest