Üzleti elemző/architekt

Három évtizednyi tapasztalattal piacvezető szerepet töltenek be az integrált humánügyvitel szoftverek fejlesztése terén. Megoldásaikkal képesek szoftveresen lefedni egészen a munkaerő-felvételétől a munkavállalói életút végéig tartó HR folyamatot. A több ezres ügyfélkörű vállalat cégkultúrájában meghatározó a magas szintű szakmaiság, professzionális folyamatok, emellett világos keretek, korrekt, emberi hozzáállás biztosítja a kiegyensúlyozott munkavégzést. Feladatok: • Részvétel hosszútávon működő, hazai és nemzetközi piacra készülő humánügyviteli rendszer kialakításában. • Technológiai […]

Három évtizednyi tapasztalattal piacvezető szerepet töltenek be az integrált humánügyvitel szoftverek fejlesztése terén. Megoldásaikkal képesek szoftveresen lefedni egészen a munkaerő-felvételétől a munkavállalói életút végéig tartó HR folyamatot. A több ezres ügyfélkörű vállalat cégkultúrájában meghatározó a magas szintű szakmaiság, professzionális folyamatok, emellett világos keretek, korrekt, emberi hozzáállás biztosítja a kiegyensúlyozott munkavégzést.

Feladatok:

• Részvétel hosszútávon működő, hazai és nemzetközi piacra készülő humánügyviteli
rendszer kialakításában.
• Technológiai trendek, tendenciák folyamatos figyelemmel kísérése, a várható szakmai
aktualitások felismerése, és az ezekre adandó megoldások kezdeményezése.
• Részvétel az üzleti igények szakmai egyeztetésében az érintettekkel (szponzor,
megrendelő, ügyfél, felhasználó).
• Kommunikáció ügyfelekkel magyar és angol nyelven.
• Kiadások tartalmának és ütemezésének támogatása a fejlesztési feladatok
megfogalmazásával és priorizálásával.
• Elkészült fejlesztések specifikáció szerinti működésének ellenőrzése, átvétele, átadása
tesztelésre.
• Jelenlegi architektúra megismerése, változtatások kezdeményezése.
• Dokumentációk készítése, aktualizálása.

Tapasztalat:

▪ Minimum 3 év szoftverfejlesztői vagy szoftvertervezői gyakorlat komplex rendszer
architektúrájának ill. keretrendszerének kialakításában, kezelésében.
▪ BPMN ismerete, gyakorlati használata.
▪ Webes technológiák mély ismerete (http, süti, SOAP, REST, API)
▪ SQL ismerete
▪ Biztonsági ajánlások ismerete, követése (LDAP, SAML2, Oauth, OWASP)
▪ Internetes szabványok, protokollok ismerete
▪ Hálózati üzemeltetési ismeretek (Load Balance, SMTP, IIS, MS EWS)

Személyiség:

▪ Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
▪ Pontosság, precizitás
▪ Minőségorientáció
▪ Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
▪ Ügyfélorientált szemlélet

Juttatások:

▪ Versenyképes juttatás,
▪ Szakmai fejlődési lehetőség
▪ Munkavégzés magasan képzett csapat tagjaként
▪ Részvétel hosszú távú termékfejlesztési projektben

Ha úgy érzi illik önre a leírás, kattinson a “jelentkezzen most” gombra, töltse fel az adatokat és mi jelentkezni fogunk.