Üzleti intelligencia fejlesztő

Projektszemlélettel rendelkező fejlesztőt keresünk. Hazai vezető informatikai tanácsadó cég növekedésének köszönhetően szeretné bővíteni csapatát, kollégáikkal nagyvállalati ügyfeleik számára nyújtanak rendszerintegrációs szolgáltatásokat,

Az üzleti intelligencia területre érkező új munkatárs egy kiemelkedően magasan kvalifikált szakmai csapatba kerülhet, ahol egy jól működő közösség tagja is lehet. A cég hosszú távú szakmai együttműködést nyújt és a változatos projekteken keresztül lehetőséget biztosít a kollégák szakmai portfóliójának bővítésére. Azon jelöltek jelentkezését várják, akik szívesen dolgoznak együtt szorosan az ügyfelekkel, felismerik a rendszerek továbbfejlesztésében rejlő lehetőségeket, nem ijednek meg a szakmai kihívásoktól, és az üzleti logika kreatív megtervezésében is fantáziát látnak.

Bár különböző ügyfeleknél dolgoznak a munkatársak, a cég kultúrájában fontos szerepet tölt be a csapatban való gondolkodás, a közösség építése, melyben a kollégák folyamatosan segítik és támogatják egymás munkáját.

Szakmai kompetenciák:

  • SQL, PL/SQL fejlesztési ismeretek
  • Adattárházak, adatpiacok építése terén szerzett tapasztalat
  • Informatikai tervezési ismeretek, folyamatszemlélet
  • Banki BI rendszer ismerete előny
  • Minimum 3-4 év tapasztalat

Az új kolléga feladatai:

  • SQL, PL/SQL alapú alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások, komplex és összetett adattárházak továbbfejlesztése és kialakítása
  • Adatbetöltési, adattisztítási projektekben való részvétel
  • Új projektekben való aktív részvétel
  • Üzleti igények felmérése, technikai egyeztetés a kéréseknek megfelelően

Amit megbízónk kínál:

  • Változatos projektek, komplex szakmai kihívások
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Nemzetközi és hazai projektekben szerzett tapasztalat
  • Motiváció / tapasztalat függvényében akár architekt, akár PM szerepkör
  • Kedvező lehetőség alkalmazotti vagy vállalkozói szerződés megkötésére
  • Kimagasló juttatási csomag