Vállalati jogász – ingatlanjogi fókuszú tapasztalattal

2-3 éves jogi területen szerzett tapasztalattal rendelkező új munkatársat keresünk piacvezető kiskereskedelmi vállalat (1200 fő) csapatába, Vállalati Jogász pozícióba.

Partnerünk egy két és fél évtizedes múltra visszatekintő, magyar tulajdonú, nemzetközi háttérrel és országos lefedettséggel rendelkező kereskedelmi vállalat. Több, mint 1000 munkatárssal, stabil, tőkeerős pénzügyi háttérrel és folyamatosan bővülő piaci jelenléttel.

Feladatok:

  • Polgári jogi, gazdasági jogi, társasági jogi, ingatlanjogi kérdésekben állásfoglalás, tanácsadás
  • Bérleti szerződések véleményezése
  • Műszaki tartalmú vállalkozási szerződések véleményezése (ingatlannal kapcsolatos)
  • Szabályzatok, utasítások megírásában való közreműködés
  • Szerződések előkészítése és véleményezése
  • Jogi képviselet bíróságok, hatóságok előtt
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárás:

  • Jogi egyetemi végzettség
  • A fenti jogterületeken szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • Biztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó elemzési és problémamegoldó készség, proaktív gondolkodás
  • Gyors, megbízható, önálló munkavégzés- ez a legfontosabb a tapasztalaton kívül
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Kereskedelmi cégnél, multinacionális vállalatnál szerzett gyakorlat
  • Jogi szakvizsga

Munkavégzés helyez: A központ Veszprémben található, azonban van lehetőség a budapesti irodából dolgozni. Ez esetben elegendő a két hetente egyszeri jelenlét Veszprémben.