Vegyész technikus – felületkezelés

Vegyi áru- elsősorban felületkezelő vegyszerek- nagykereskedelemmel foglalkozó, piacvezető partnerünkhöz keresünk egy lelkes és nyitott Vegyész technikust, aki kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik, szeretne fejlődni, és minél többet tanulni.

Lehet akár pályakezdő vegyészmérnök, akár tapasztalt vegyipari szakember felületkezelés területén, szívesen várjuk pályázatát!

Ebben a pozícióban egy családias csapat tagja lehet, ahol egy szenior értékesítővel és a country managerrel kell szorosan együtt dolgozni és segíteni napi munkájukat.

Feladatok:

  • Ügyfelek látogatása – heti 4 nap, naponta 1-2 ügyfél, főként Nyugat-Magyarország
  • Support feladatok ellátása, termékek és folyamatok ügyfélnél való tesztelése
  • Hibajelentés esetén folyamatok / vegyszerek kezelésének ellenőrzése, végig menni a hibakeresési folyamaton
  • Kapcsolatépítés a meglévő ügyfelek munkatársaival
  • Sales feladatokba való besegítés (idővel részvétel az értékesítésben)
  • A termék kínálat folyamatos megtanulása

Elvárások:

  • Vegyészmérnök diploma (akár pályakezdő is!) ÉS / VAGY több éves felületkezelés területén szerzett tapasztalat
  • Elengedhetetlen a kiváló kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Utazási hajlandóság
  • Stabil, napi szinten használt, középfokú angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit ügyfelünk kínál:

  • Teljes körű betanítás (kb. fél éves mentorálási folyamat)
  • Az ügyfél látogatáson kívüli időre HO lehetőség biztosítása
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges gépjármű, laptop, mobiltelefon
  • 13. havi fizetés és bónusz
  • SZÉP kártya
  • Étkeztetési támogatás
  • Magánnyugdíj pénztár

Munkavégzés helye:

  • Országos – főként Nyugat-Magyarország, a központ Budapesten található