Vezető fejlesztő (Java)

Fejlesztés, csapatvezetés, ügyfélkommunikáció egy helyen!

A Greenformatics-ot fiatal, feltörekvő szakemberek alapították 10 éve, azóta is főleg nagyvállalati partnereiket segítik digitális megoldások kialakításával. Foglalkoznak egyedi szoftverfejlesztéssel, üzemeltetéssel, automatizációval, illetve data science-szel, jövőjüket egyértelműen a digitális termékfejlesztésben látják.

„Szavatartó bajtársiasság.” – a Greenformatics így jellemezte közösségüket.

Van kedved közéjük tartozni?

A 25 fős csapat két városban van jelen az országban, Pécsett és Budapesten, jelenleg a budapesti irodába keressük új munkatársukat.

A vállalatnál a Pécsett dolgozó vezető architekt kolléga látja el a leaderi feladatokat, a projektek száma azonban elérte azt a szintet, amikor egyedül már nem tudja hatékonyan betölteni a szerepkört.

A pozícióba olyan tapasztalt kollégát várnak, aki a mindennapos fejlesztési feladatok mellett mentorálja a junior kollégákat, koordinálja a budapesti fejlesztő csapatot (2-4 fő), és hatékony szakmai partnere az ügyfeleknek. Türelmes és alázatos a kollégáival szemben, felelősséget vállal saját és a csapata munkájáért is, magas szintű szaktudása révén pedig gyorsan megérti az ügyfelek problémáit, és releváns megoldásokat kínál rájuk. A szakmai háttér mellett a vezetői készségek is kiemelt szerephez jutnak a kiválasztási folyamatban.

Egy nyitott, őszinte, laza, összeszokott, szakmailag profi csapat vár Téged is!

A cég honlapja

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Feladataid lesznek:

  • Backend és frontend fejlesztés – backend hangsúllyal (NodeJs, Spring, Angular, React)
  • Részvétel a közös sprint tervezésekben és retrokon
  • Ügyfelekkel való szakmai egyeztetés, a javasolt megoldások bemutatása
  • Együttműködés a projektmenedzserekkel, a tesztelési folyamat segítése
  • Komplex projektek vezetése és szervezése az elejétől a végéig, akár több technológia használatával
  • 2-4 fős csapat szakmai vezetése
  • Junior kollégák munkájának támogatása
  • Árajánlatok szakmai tartalmának ellenőrzése, az ajánlatadási folyamat támogatás

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel a megadott technológiák területén minimum 5 év szakmai tapasztalattal
  • Vettél már részt projektben vezető fejlesztő/szakmai vezetőként
  • Full stack szemléleted van
  • Agilis / Scrum módszertannal van tapasztalatod
  • Nem idegen Számodra az architektúra-tervezés
  • Csapatjátékos vagy
  • Van tapasztalatod és magabiztosan használod az alábbiakat:
    • Spring Boot, Java EE
    • Unit tesztek írása
    • Docker
    • SQL

Előny, ha találkoztál már alábbiakkal:

  • Angular és / vagy React JS
  • NodeJS
  • Gitlab CI

Amit a Greenformatics nyújtani tud Neked:

  • Változatos projektek, amikben fejlődhetsz
  • Képzési keret, tanulmányi szerződés mellett
  • Előrelépési lehetőség
  • Rendszeres, teljesítményfüggő bérfejlesztés
  • Folyamatos visszajelzés
  • Befogadó, támogató csapat
  • Betanulást követően, megegyezés szerint home office lehetőség (vírus időszak alatt full home office)
  • Az irodákban x-box a pihenéshez