Vezető Linux rendszergazda

Teljeskörű informatikai infrastruktúra megoldásokat szállító vállalat bővítené 20 fős IT csapatát egy Vezető Linux rendszergazda kollégával.

Tevékenységi körük egészen az informatikai infrastruktúra megtervezésétől és integrálásától, a kész rendszerek üzemeltetéséig terjed. 15 éves tapasztalatukkal és az új technológiákra való gyors reagálással biztosítják ügyfeleik számára a minőségi szolgáltatást, azaz innovatív informatikai megoldások fejlesztését, bevezetését és támogatását. 20 fős csapatukba jelenleg olyan kollégát keresnek, aki szeretné eddigi rendszergazda tapasztalatait egy korszerű, enterprise megoldásokkal ellátott környezetben kamatoztatni, rendelkezik (szakmai) vezetői ambícióval, izgalmasnak tartja meglévő rendszerek továbbfejlesztésével kapcsolatos projekteket, és vonzó számára, hogy tudását akár külső tréningeken, képzéseken való részvétel során is tovább tudja bővíteni. A feladat szakmai vezetői és operatív munkát egyaránt magában foglal.

BLADE SZERVEREK – ARUBA HÁLÓZAT – HP STORAGE – SUSE – VMWARE – CENTOS –  SOPHOS – NAGIOS – ORACLE – MSSQL – POSTGRESQL

Feladatok:

  • Pár főből álló rendszergazda csapat szakmai vezetése
  • Használt megoldások mellett új technológiák felkutatása, bemutatása
  • Rendszerfejlesztési projektek irányvonalának kijelölése és koordinálása
  • Linux rendszerek támogatása – szerverek, operációs rendszerek, szerveralkalmazások, hálózati elemek
  • Távsegítség nyújtása a szervezethez tartozó intézményeknek
  • Beérkező hibajegyek kezelése
  • Felhasználói fiókok karbantartása
  • Mentések kezelése, mentési rendszerek kidolgozása
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása
  • Kapcsolattartás külső alkalmazástámogatást nyújtó partnerekkel

Elvárások:

  • Legalább 5 év rendszergazda tapasztalat Linux környezetben
  • VMware virtualizációs környezet támogatásában szerzett tapasztalat
  • Szkriptelési tapasztalat (Bash/Python)
  • Magabiztos hálózati ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Vezetői attitűd
  • Folyamatos fejlődésre való nyitottság
  • Proaktivitás
  • Csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Az alábbi technológiák ismerete: Sophos, Nagios, Oracle, MSSQL, PostgreSQL
  • Felsőfokú, IT területen szerzett végzettség

Amit megbízónk kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes, frissen felújított iroda, kiváló ergonómia
  • Szakmai képzések lehetősége (saját választás alapján fix, kifejezetten képzésre rendelkezésre álló keretből)
  • Fiatalos légkör, családbarát környezet
  • Work-life balance-t biztosító munkahely (nincs 0-24 üzem, 3 hetente hétvégente megbeszélés szerinti telefonos rendelkezésre állás, kizárólag tervezett munkaidőn kívüli munka (verzióváltás esetén), mely lecsúsztatható vagy elszámolható, munkaidő: 8-16.30, pénteken rövidebb munkaidő)
  • Alapbér + cafetéria, illetve céges telefon saját használatra is

Munkavégzés helye: Budapest