Webfejlesztő (komplex ügyviteli rendszer fejlesztése)

Egyedülálló szolgáltatást nyújtó szoftverfejlesztő cég csapatába keresünk objektumorientált fejlesztési tapasztalattal rendelkező, összetett megoldásokkal szívesen dolgozó szakembert.

Partnerünk egy magyar tulajdonú, a piacon egyedi szolgáltatást kínáló üzleti tanácsadó és szoftverfejlesztő cég. Modulárisan működő elektronikus támogató rendszerüket kifejlesztve képesek a behajtáshoz kapcsolódó jogi eljárások teljes folyamatának lebonyolítására, szoftveres lefedésére, kiváltva és jelentősen hatékonyabbá téve ezzel a korábbi papíralapú ügyintézést. Munkájukat széles körű jogi és számviteli tudással rendelkező szakemberek is támogatják. Ügyfeleik között találhatók hazai pénzintézetek, bankok, nagyvállalatok.

OOP – RUBY – RUBY ON RAILS – JAVA – ANGULAR JS – LINUX – SQL – HTML – XML – CSS – JAVASCRIPT

Jelenleg junior és szenior pozícióba is várnak kollégákat. Olyan szakember számára lehet testhezálló a lehetőség, aki junior szinten már szerzett legalább pár hónapos projekttapasztalatot, szenior szinten pedig több évet töltött el objektumorientált programozás területén. Ismeri, vagy szívesen megtanulná a Ruby on Rails-t és/vagy AngularJS-t, otthonosan mozog Linux környezetben, és képes akár önállóan modulok fejlesztésére. Emellett szeretne egy fiatal, családias hangulatú környezetben, összeszokott profi csapatban, egy Magyarországon egyedülállónak számító, új megoldásokat bátran alkalmazó, komplex rendszeren dolgozni.

Junior szint esetén mentor szakember biztosítja a betanulást, az ismeretek elsajátítását, és továbbfejlesztését.

Megjegyzés: megszaporodott ügyfelek és projektek miatt a cég az alkalmazotti munkaviszony mellett nyitott a vállalkozói jellegű együttműködésekre is (full-time-ban).

A leendő kolléga feladatai:

  • Back-end és/vagy front-end fejlesztés  (annak függvényében, hogy kinek mi a preferenciája, erőssége)
  • Különböző Ruby on Rails  és AngularJS alkalmazások fejlesztése, Java komponensek fejlesztése: a meglévő rendszer továbbfejlesztése, egyedi igények, alkalmazások elkészítése
  • Az alkalmazások és a hozzájuk kapcsolódó, de egyenként elkülönülő adatbázisok folyamatos szinkronizálása
  • Külső és belső partnerekhez kapcsolódó jogosultságkezelési feladatok
  • A megoldás professzionális hozzáillesztése az ügyfelek rendszereihez
  • Digitális aláíráshoz kapcsolódó megoldások megvalósítása
  • Szeniorabb szinten a junior fejlesztő kollégák szakmai munkájának támogatása
  • A munka során felvetődő problémák gyors és kreatív kezelése

Elvárások:

  • Szenior szinten többéves, junior szinten legalább fél éves  OOP fejlesztési tapasztalat
  • Legalább egy objektum orientált programozási nyelv alapos ismerete (előny: Ruby, Java)
  • LINUX, SQL tapasztalat
  • Modulok önálló fejlesztésében és dokumentálásában szerzett tapasztalat
  • Webes technológiákban való jártasság
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Fogékonyság új technológiákra és új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • Ruby nyelv és Ruby on Rails keretrendszer ismerete
  • AngularJS ismerete
  • HTML , XML és CSS, Javascript ismeret
  • Verziókövető rendszer ismerete (pl. Git, Github, SVN)
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálnak:

  • Folyamatosan fejlődő, bővülő, stabil cég
  • Jó hangulatú, fiatal, dinamikus csapat
  • Kreatív projektek és termékek fejlesztése
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetett rendszerek fejlesztése nagy presztízsű ügyfelek számára (bankok, nagyvállalatok)
  • Kellemes munkakörnyezet elegáns irodában
  • Hosszú távú lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helyszíne:

Budapest; XIII. kerület